o nas

 

Od roku 1985, czyli od samego początku istnienia, Minelab jest światowym liderem w dostarczaniu technologii wykrywania metali dla klientów indywidualnych, organizacji zajmujących się bezpiecznym rozminowywaniem terenów oraz dla potrzeb wojskowych. Dzięki zainwestowaniu w badania rozwój i innowacyjny design,Minelab jest dzisiaj głównym producentem ręcznych wykrywaczy metali. Przez ostatnie 20 lat Minelab wdrożył bardziej innowacyjną i praktyczną technologię niż którykolwiek z jego konkurentów i wprowadził detekcję metali na nowy, wyższy poziom doskonałości.

 

Minelab specjalizuje się w zaawansowanych technologiach elektronicznych. Przewagę konkurencyjną osiągnął we wczesnej fazie istnienia i zawdzięcza ją innowacyjnemu i oddanemu zespołowi ds., badań i rozwoju, który został zainspirowany przez fizyka Bruce’a Candy. Minelab wydaje na badania i rozwój wyższy procent swojego rocznego dochodu niż konkurencja, dzięki czemu jest w stanie dostarczać sprzęt do wykrywania metali wyposażony w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Minelab przoduje w dostarczaniu najlepszych technologii i wierzymy, że nasza kultura innowacyjności i przywiązanie do jakości sprawią, że sukcesy Minelab będą kontynuowane.

 

Minelab specjalizuje się w zaawansowanych technologiach elektronicznych. Przewagę konkurekonkurencyjną osiągnął we wczesnej fazie 
istnienia i zawdzięcza ją innowacyjnemu i oddanemu zespołowi ds. badan i rozwoju, który został zainspirowany przez fizyka Bruce'a Candy..
Minelab wydaje na badania i rozwój wyższy procent swojego rocznego dochodu niż jego konkurenci, dzięki czemu jest w stanie dostarczać sprzęt do wykrywania metali wyposażony w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Minelab przoduje w dostarczaniu najlepszych technologii i wierzymy, że nasza kultura innowacyjności i przywiązanie do jakości sprawią, że sukcesy Minelab będą kontynuowane.

 

Fabryki produkcyjne oraz punkty dystrybucji i obsługi klienta zlokalizowane są w Australii, Europie i Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu możesz być pewien, że wszelkich potrzebnych specjalistów będziesz miał zawsze pod ręką. Światowa sieć autoryzowanych dilerów firmy Minelab zapewni Ci dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy technicznej, które pomoże Ci poprawić osiągnięcia na polu wyszukiwania. Produkty Minelab wciąż ustanawiają nowe standardy w świecie detekcji zarówno pod względem wykonania, jak i innowacyjności.

 

Według klasyfikacji Quality Endorsed Company (najpopularniejszego systemu zarządzania jakością) te wysokie standardy Minelab są oznaczone jako ISO 9001. Jest to ogólnoświatowy certyfikat jakości gwarantuje, że produkty są nieustannie ulepszane, tak aby stale dostarczać klientom sprzęt najwyższej jakości. My koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach i wspólnie z nim znajdujemy innowacyjne rozwiązania, które zwiększają wartość naszych produktów.

 

To właśnie dzięki zaangażowaniu w rozwój nowych technologii oraz doskonałej obsłudze Klienta zyskujesz przewagę bez względu na to w jakich warunkach prowadzisz poszukiwania. Produkty Minelab sprawią, że będziesz znajdował więcej złota, znacznie częściej.

 

W 2008 roku Minelab został członkiem grupy Codan Group of Companies, wchodzącej w skład Codan Limited, międzynarodowego lidera rynku komunikacji satelitarnej i radiowej o wysokiej częstotliwości, posiadającego klientów w ponad 150 krajach. W 2009 roku Codan świętował 50-lecie swojego istnienia.

 

DOSTAWCA USŁUG PRODUKCYJNYCH GRUPY CODAN

 

Od grudnia 2009 roku Dostawca usług produkcyjnych grupy Codan, amerykańska firma Plexus Corp, mająca siedzibę w Penang w Malezji stała się odpowiedzialna za produkcję większości wykrywaczy metali wytwarzanych przez Minelab. Jesteśmy dumni ze współpracy z naszym malezyjskim partnerem. Oryginalne wykrywacze Minelab są wytwarzane wyłącznie przez Minelab w Australii oraz przez amerykański Plexus Corp zlokalizowany w Malezji.